Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мрію про той час, коли народ України відчує гордість за те, що він живе у чудовій, багатій, могутній та незалежній державі.

 

Симонович Лариса Олександрівна

БІОГРАФІЯ

Народилася 19 серпня 1953 р. у Новгородській області (Росія).
Освіта вища. У 1979 р. закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту, у 1986 р. – клінічну ординатуру з кардіології. Лікар-кардіолог вищої категорії.
Після закінчення інституту працювала кардіологом у Казахстані за направленням. У 1984-1986 рр. – навчання в клінічній ординатурі НДІ кардіології (м. Алма-Ата), Львівського державного медінституту. З серпня 1986 р. працює у м. Рівному. У 1986-1987 рр. – лікар приймального відділення ЦМЛ. У 1987-1989 рр. – головний лікар Рівненського обласного кардіологічного диспансеру. У 1989-1998 рр. – завідуюча диспансерним відділенням, лікар-кардіолог поліклініки.
З 1998 р. – приватний лікар-кардіолог.
Безпартійна. Член Товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка (з 1997 р.), Товариства “Меморіал” ім. Василя Стуса. Член Міжнародного благодійного фонду ім. Св. Ксенії Петербурзької.
“На початку 2001 р. відкрила відділення МБФ ім. Святої Ксенії Петербурзької у Рівненській області та була обрана головою правління відділення. Метою діяльності фонду є допомога незахищеним верствам населення, розвиток підприємництва, підтримка вже існуючих і створення нових підприємств, робочих місць. Через своїх закордонних учасників фонд надав можливість виходу на міжнародні ринки. Роботу у фонді вважаю найбільш повною реалізацією мети життя - робити людей щасливими.
Найприємніше у моїй роботі – бачити радість і щастя пацієнтів та тих знедолених, що звертаються за допомогою та отримують її.
Життєвий принцип – не робити людям зла. У людях ціную порядність, надійність, розум.
Мрію про той час, коли народ України відчує гордість за те, що він живе у чудовій, багатій, могутній та незалежній державі”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»